Bon Žúr
Komunikačné stratégie
Je dôležité určovať témy v médiách a nie ich len nasledovať. Záleží aj na tom, kde, kto a ako. Zhodnotíme pozíciu vašej firmy a imidžu. Následne pripravíme komunikačnú stratégiu šitú na mieru vašej spoločnosti. Vďaka dlhoročným skúsenostiam priamo z mediálneho prostredia vieme, čo z vašej ponuky je vhodné aj pre médiá.
Krízová komunikácia
Nie každý krok spoločnosti sa vydarí tak, ako má. Vtedy je dobré reagovať správnym spôsobom a v správny čas. Poradíme vám v ťažkých chvíľach, ako na to.
Monitoring a analýza médií
Monitoring médií je našim neodmysliteľným pracovným nástrojom. Denný monitoring umožňuje sledovanie situácie na trhu, analýzy odrážajú trendy vo vašom sektore, v médiách a spoločnosti.
Online PR
Kto dnes nie je na internete, neexistuje. Sú tam totiž vaši zákazníci, ktorých treba pozorne počúvať. My to vieme a preto ponúkame širokú škálu riešení – online stratégie, obsah webových stránok a komunikáciu na diskusných fórach a sociálnych sieťach.
Vzťahy s médiami a media lobing
Pozitívny obraz spoločnosti je možné vytvárať len s dobrými vzťahmi s médiami. Naša dlhoročná a komplexná znalosť mediálneho sektora a osobné vzťahy s novinármi nám umožňujú riešiť komunikačné myšlienky klienta individuálne a operatívne vhodnými nástrojmi.